PracaInfo Sp. z o.o. Sp.K.
Dynamicznie rozwijający się firma aktualnie poszukuje:
Specjalisty ds. Logistyki i Zakupów
Nr ref.: Logistyka/PracaInfo
Miejsce pracy: wielkopolskie,
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
- zapewnienie terminowej realizacji zamówień i dostaw.
- planowanie, przygotowywanie, koordynowanie zamówień i dostaw w oparciu o zapotrzebowania i zamówienia klientów.
- stałe monitorowanie poziomu zapasów wyrobów i materiałów oraz planów produkcyjnych.
- obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówień
- negocjowanie warunków współpracy z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych dostawców.
- sporządzanie okresowych ocen dostawców.
- optymalizacja kosztów w obszarze zakupów i logistyki.
- obsługa reklamacji przy współpracy z Działem Zapewnienia Jakości.
- zgłaszanie do działu transportu potrzeb związanych z wysyłkami i dostawami.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe.
- doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów lub logistyki w firmie produkcyjnej.
- bardzo dobra znajomość procesów logistycznych.
- dobra znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego.
- znajomość procedur zakupowych i sprzedażowych oraz obiegu dokumentów.
- dobra znajomość pakietu MS Office i systemów zarządzania klasy ERP.
- bardzo dobra organizacja pracy własnej.
- samodzielność, rzetelność, systematyczność, zaangażowanie.
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- wynagrodzenie zależne do zaangażowania i umiejętności.
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Forma kontaktu:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja2009_o2@o2.pl z dopiskiem LOGISTYKA
Adres email: rekrutacja2009_o2@o2.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)