PracaInfo Sp. z o.o. Sp.K.
W chwili obecnej poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży eventów, kandydata/kandydatki na stanowisko:
Dyrektor Operacyjny (eventy)
Nr ref.: operacyjny/DM
Miejsce pracy: mazowieckie,
Opis stanowiska:

-Realizacja celi budżetowych i operacyjnych,

-Organizacja realizacji projektów eventowych,

-Efektywne zarządzanie zespołem.

Wymagania:
-Doświadczenie w branży żywienia, eventów, catering,
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
-Wykształcenie wyższe kierunkowe,
-Prawo jazy kat.B,
-Obsługa PC,
-Wysoka kultura osobista.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: dm@pracainfo.com.pl wraz z numerem referencyjnym: operacyjny/DM
Adres email: dm@pracainfo.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)