PracaInfo Sp. z o.o. Sp.K.
W związku z rozwojem firmy - naszego Klienta, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Key Account Manager (eventy, konferencje)
Nr ref.: KAM/AZ
Miejsce pracy: mazowieckie,
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie z nimi stałych relacji.
Wymagania:
- Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów instytucjonalnych min. 4 lata zdobyte w jednej firmie,
- Prawo jazdy kat. B,
- Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
- Znajomość branży wyposażenia wnętrz/biur mile widziana.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny,
- Samochód służbowy, telefon GSM, notebook,
- Pakiet szkoleń.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: az@pracainfo.com.pl wraz z numerem referencyjnym w temacie maila: KAM/AZ
Adres email: az@pracainfo.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)