Jean Louis David Poland

Jean Louis David Sp. z o.o. -jedna z wiodących firm fryzjerskich w Polsce w związku z dynamicznych rozwojem oraz planowanymi otwarciami nowych salonów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SALONU

Miejsce pracy : Bydgoszcz, Gliwice

Kierownik Salonu
Nr ref.: QPC79596
Miejsce pracy: śląskie, kujawsko-pomorskie,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego,
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
- elastyczności i dyspozycyjności,
- wysokiej kultury osobistej,
- komunikatywności.

Aktualne badania sanitarne będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia,
- możliwość zdobycia doświadczenia.
Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (Cv i listu motywującego wraz ze zdjęciem) na adres rekrutacja@jean-louis-david.pl dopiskiem ?Bydgoszcz? lub ?Gliwice?.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Adres email: rekrutacja@jean-louis-david.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)