Doradztwo Personalne PracaInfo

EURO-PLAST Ciechocinek

Producent urządzeń z polietylenu do oczyszczania i gromadzenia ścieków,

Doradca Techniczno- Handlowy
Nr ref.: SXZ305588
Miejsce pracy: śląskie,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne)
Min. 2 letnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej
Znajomość rynku branży instalacyjnej
Umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych
Znajomość pakietu MS Office
Gotowość do częstych wyjazdów
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Pracę w dynamicznym i profesjonalnie zarządzanym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników
Dużą samodzielność w działaniu
Niezbędne narzędzia do pracy.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adre:

rekrutacja@euro-plast.biz.pl
Adres email: rekrutacja@euro-plast.biz.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)