praca tymczasowa

Jestem PRACOWNIKIEM

Szukam pracy


Zarejestruj cv
Edytuj swoje cv

Jestem PRACODAWCĄ

zaloguj się

Login

Hasło

Zapomniałem hasła

Zarejestruj firmę!
Kontakt z konsultantem
Strona główna » O nas » Poufność

Artykuł traktujący o poufności

Wszystkie działania PracaInfo podejmowane są z zachowaniem należytej poufności i zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz.U. Nr 133, poz. 883)

Ochrona życiorysów w Bazie CV
Każde wprowadzone przez kandydata CV jest zabezpieczone przed niepowołanym ujawnieniem lub wykorzystaniem do innych celów niż rekrutacja. Zmian w życiorysie może dokonywać jedynie kandydat, który go wprowadził. Osoby trzecie nie mają możliwości wprowadzania żadnych zmian w życiorysie kandydata, gdyż wszystkie życiorysy są zabezpieczone hasłem, które zna jedynie kandydat.

Subskrypcja Newslettera
Dokonując subskrypcji Newslettera możesz w dowolnym momencie zrezygnować z tej usługi. Z chwilą rezygnacji, Twój adres e-mail zostanie usunięty z naszej bazy i nie będzie wykorzystywany do innych celów.

Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz.U. Nr 133, poz. 883) wymaga udzielenia Twojej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Wprowadzenie swoich danych i życiorysu do bazy CV PracaInfo traktowane jest jako wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych przez naszą firmę.