Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej na terenie województwa śląskiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. Logistyki
Nr ref.: 2497/LM/T
Miejsce pracy: woj. śląskie

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne * min. 5 lat doświadczenia w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej * min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym * praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami logistycznymi i produkcyjnymi * doświadczenie w planowaniu łańcucha dostaw i produkcji, administracji sprzedaży i zarządzaniu magazynem * wiedza dotycząca Lean Manufacturing * doświadczenie w pracy z systemami ERP * zaawansowana znajomość języka angielskiego * znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem * umiejętność kierowania zespołem * umiejętność organizowania czasu pracy (własnej i zespołu) *komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Obowiązki:
zarządzanie całością procesów logistycznych w firmie * zarządzanie kilkunastoosobowym działem logistyki, magazynu i administracji sprzedaży * utrzymywanie kontaktów z Klientami i dostawcami * ścisła współpraca z innymi działami firmy głównie produkcji, zakupów, finansów * udział we wdrażaniu systemu poprawy produktywności * nadzorowanie pracy operatorów logistycznych

Oferujemy:
pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie * możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji * atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) z numerem ref. wyłącznie w formie elektronicznej oraz zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AG "TEST" Human Resources moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prześlij ofertę znajomemu
( Tell your friend )
Odnośnik do tej strony